środa, 1 lipca 2015

Książki, książki. Co ja bym bez was zrobiła?

Cześć!

Jak sam tytuł postu wskazuję, będzie on o książkach. Są one ważną częścią mojego życia i zajmują honorowe miejsce na jeden z szafek w moim pokoju. 


Na moich półkach goszczą przeważnie serie. Jedne dłuższe, drugie natomiast krótsze. Moją ulubiona i jednocześnie zaliczającą się do krótszych jest zdecydowanie „Zostań, jeśli kochasz’’ oraz druga część ,,Wróć, jeśli pamiętasz”A oto opis pierwszej części


Druga część:


Książka opowiada historię Mii i Adama, która już od pierwszych słów, czyli "Wszyscy uważają, że winien był śnieg. I w pewnym sensie to prawda" sprawiają, że ma się ochotę czytać to dalej. Dowiedzieć się czego winien był śnieg. Tak przynajmniej było w moim wypadku. 
Książka jest niesamowita, pełna rozmaitych uczuć. Wszystko od szczęścia po smutek. Swietnie opisane przez niesamowitą autorkę Gayle Forman. 
Na stronie lubimycztyać.pl znajdziecie więcej recenzji, które skłonią was do przeczytania tych książek.

Tak samo jak w przypadku pocztówek, tylko tutaj raz w miesiącu, będę wstawiała zdjęcie oraz krótką notkę o moich książkach. 

Jednocześnie zdaję sobie sprawę, że dzisiaj powinien pojawić się noty post o kartkach pocztowych, ale w wakacje wszystkie dni są dla mnie sobotą. Nie wiem jak u Was, ale myślę, że tak samo. 

Pozdrawiam i życzę udanych wakacji.
PS. Wyjeżdżacie gdzieś? Chętnie dowiem się gdzie!
Julia K.
2 komentarze:

  1. Ciekawy oraz oryginalny blog. Pozdrawiam,myślę,że tu zostanę :)
    Zapraszam na ff o DS (9http://the-originallove.blogspot.com/)

    OdpowiedzUsuń

Proszę, napisz co myślisz o tym poście. Nie obrażę się!